Kto i co sprzedaje?

Start / Kto i co?
Z miłości do Włoch i makaronu

Z miłości do Włoch i makaronu

Czasem wystarczy jeden pobyt we Włoszech (i wcale nie musi trwać 16 lat, jak w naszym przypadku), a czasem jedna kolacja w świetnej włoskiej restauracji, by zakochać się we włoskiej kuchni i kulturze posiłków. W daniach, do których podaje się wino i chleb z wyrazistą w smaku oliwą, które spożywa się niespiesznie w licznym gronie smakoszy. Jeśli takie właśnie dania przygotowujesz, czy to w prywatnej kuchni dla swoich najbliższych, czy jako restaurator i szef kuchni, to wierzymy, że znajdziemy wspólny język: świeżych, najwyższej jakości produktów prosto z Włoch, dla których nawet Włosi potrafią pokonać duże odległości. A jeśli jedyne, co Cię dzieli od włoskiej kuchni, to odległość około 2 tys. kilometrów od oryginalnych i dobrych składników, to mamy dobrą wiadomość: teraz wszystko kupisz online i otrzymasz w Warszawie. Sklep
Wiemy, co dobre – dobre, bo włoskie

Wiemy, co dobre – dobre, bo włoskie

Bazujemy na znajomości włoskiego rynku spożywczego dzięki wieloletniemu pobytowi w tym kraju, w którego kulturze się rozmiłowaliśmy. Liczne relacje handlowe wypracowane przez lata pracy w sektorze spożywczym i wyniesione z tego doświadczenia procentują obecnie na rzecz oferty tego sklepu online. Nawiązujemy stale nowe relacje z kolejnymi producentami i zwiększamy ofertę. Wsłuchujemy się w Wasze oczekiwania – naszych klientów, kucharzy i konsumentów zajadających się prosciutto crudo, carcioffi, pizzą lub cantuccini (dla każdego coś miłego!).

Prawdziwa włoska pizza

Ulubiona zarówno przez Włochów, jak i tłumnie nawiedzających ich kraj turystów. Prosta z pozoru, ale wymagająca znajomości kilku tajników i technik. Nie każda pizza w Polsce zasługuje na miano włoskiej, ale możemy Ci pomóc sprawić, by Twoja taka była – italiano vero. Zapraszamy na szkolenia i warsztaty z robienia pizzy – skontaktuj się z nami, byśmy mogli ustalić szczegóły!
Kontakt

Oryginalne produkty, prosto z Włoch

Włoskie dania są genialne w swojej prostocie, a ich sekretem jest jakość produktów. Dobry kucharz wie, że w pizzy nie może zastosować jakiejś mąki, jakiegoś sera czy jakichś pomidorów. A czego Ty potrzebujesz w swojej kuchni? Daj nam znać! Sprowadzimy!
łopata

Łopata do pizzy perforowana 33x33cm Gi.metal

600,00 
profesjonalny zestaw

PROFESJONALNY ZESTAW AKCESORIA DO PIZZY 6 SZTUK

2590,00 
radełko

Radełko Nóż do Pizzy Gi.Metal 10cm Linea Pro

216,00 
łopatka

Łopatka polimerowa do ciasta Gi.Metal AC-STF10 niebieska 10 cm

55,00 
łopata

Łopata do pizzy perforowana 33x33cm Gi.metal

620,00