Kto i co sprzedaje?

Start / Kto i co?
Z miłości do Włoch i makaronu

Z miłości do Włoch i makaronu

Czasem wystarczy jeden pobyt we Włoszech (i wcale nie musi trwać 16 lat, jak w naszym przypadku), a czasem jedna kolacja w świetnej włoskiej restauracji, by zakochać się we włoskiej kuchni i kulturze posiłków. W daniach, do których podaje się wino i chleb z wyrazistą w smaku oliwą, które spożywa się niespiesznie w licznym gronie smakoszy. Jeśli takie właśnie dania przygotowujesz, czy to w prywatnej kuchni dla swoich najbliższych, czy jako restaurator i szef kuchni, to wierzymy, że znajdziemy wspólny język: świeżych, najwyższej jakości produktów prosto z Włoch, dla których nawet Włosi potrafią pokonać duże odległości. A jeśli jedyne, co Cię dzieli od włoskiej kuchni, to odległość około 2 tys. kilometrów od oryginalnych i dobrych składników, to mamy dobrą wiadomość: teraz wszystko kupisz online i otrzymasz w Warszawie. Sklep
Wiemy, co dobre – dobre, bo włoskie

Wiemy, co dobre – dobre, bo włoskie

Bazujemy na znajomości włoskiego rynku spożywczego dzięki wieloletniemu pobytowi w tym kraju, w którego kulturze się rozmiłowaliśmy. Liczne relacje handlowe wypracowane przez lata pracy w sektorze spożywczym i wyniesione z tego doświadczenia procentują obecnie na rzecz oferty tego sklepu online. Nawiązujemy stale nowe relacje z kolejnymi producentami i zwiększamy ofertę. Wsłuchujemy się w Wasze oczekiwania – naszych klientów, kucharzy i konsumentów zajadających się prosciutto crudo, carcioffi, pizzą lub cantuccini (dla każdego coś miłego!).

Prawdziwa włoska pizza

Ulubiona zarówno przez Włochów, jak i tłumnie nawiedzających ich kraj turystów. Prosta z pozoru, ale wymagająca znajomości kilku tajników i technik. Nie każda pizza w Polsce zasługuje na miano włoskiej, ale możemy Ci pomóc sprawić, by Twoja taka była – italiano vero. Zapraszamy na szkolenia i warsztaty z robienia pizzy – skontaktuj się z nami, byśmy mogli ustalić szczegóły!
Kontakt

Oryginalne produkty, prosto z Włoch

Włoskie dania są genialne w swojej prostocie, a ich sekretem jest jakość produktów. Dobry kucharz wie, że w pizzy nie może zastosować jakiejś mąki, jakiegoś sera czy jakichś pomidorów. A czego Ty potrzebujesz w swojej kuchni? Daj nam znać! Sprowadzimy!
minifette

Mulino Bianco MiniFette con Cioccolato 110 g

12,50 
cornetti cioccolata

Mulino Bianco Cornetti Cioccolato 300 g

18,50 
settembrini

Mulino Bianco Settembrini 300 g

17,50 
CECILLE

Mulino Bianco Cecille ciastka kakaowe z ciecierzycą 220g

16,50 
Promocja! motta caramello

Motta Panettone Granc. Crema Caramel 800g

25,00 
Promocja! motta crema pasticcera

Motta Panettone Granc. Crema Pas. 800g

25,00 
Promocja! tre marie panettone

Tre Marie Panettone Antica Ricetta 1120g

95,00 
Promocja! maxiciok balocco panettone

Balocco Panettone Maxiciok Nocciola 800g

42,90 
panettone glassuvetta

Balocco Panettone Classico 1kg

46,90 
Promocja! panettone gocciolato

Balocco Panettone Gocciolotto 800g

25,00 
Promocja! glassuvetta panettone

Balocco Panettone Glassuvetta 750g

20,00 
Promocja! balocco pistacchio nocciola

Balocco Pandoro Pistacchio Nocciola 800g

25,00