Kto i co sprzedaje?

Start / Kto i co?
Z miłości do Włoch i makaronu

Z miłości do Włoch i makaronu

Czasem wystarczy jeden pobyt we Włoszech (i wcale nie musi trwać 16 lat, jak w naszym przypadku), a czasem jedna kolacja w świetnej włoskiej restauracji, by zakochać się we włoskiej kuchni i kulturze posiłków. W daniach, do których podaje się wino i chleb z wyrazistą w smaku oliwą, które spożywa się niespiesznie w licznym gronie smakoszy. Jeśli takie właśnie dania przygotowujesz, czy to w prywatnej kuchni dla swoich najbliższych, czy jako restaurator i szef kuchni, to wierzymy, że znajdziemy wspólny język: świeżych, najwyższej jakości produktów prosto z Włoch, dla których nawet Włosi potrafią pokonać duże odległości. A jeśli jedyne, co Cię dzieli od włoskiej kuchni, to odległość około 2 tys. kilometrów od oryginalnych i dobrych składników, to mamy dobrą wiadomość: teraz wszystko kupisz online i otrzymasz w Warszawie. Sklep
Wiemy, co dobre – dobre, bo włoskie

Wiemy, co dobre – dobre, bo włoskie

Bazujemy na znajomości włoskiego rynku spożywczego dzięki wieloletniemu pobytowi w tym kraju, w którego kulturze się rozmiłowaliśmy. Liczne relacje handlowe wypracowane przez lata pracy w sektorze spożywczym i wyniesione z tego doświadczenia procentują obecnie na rzecz oferty tego sklepu online. Nawiązujemy stale nowe relacje z kolejnymi producentami i zwiększamy ofertę. Wsłuchujemy się w Wasze oczekiwania – naszych klientów, kucharzy i konsumentów zajadających się prosciutto crudo, carcioffi, pizzą lub cantuccini (dla każdego coś miłego!).

Prawdziwa włoska pizza

Ulubiona zarówno przez Włochów, jak i tłumnie nawiedzających ich kraj turystów. Prosta z pozoru, ale wymagająca znajomości kilku tajników i technik. Nie każda pizza w Polsce zasługuje na miano włoskiej, ale możemy Ci pomóc sprawić, by Twoja taka była – italiano vero. Zapraszamy na szkolenia i warsztaty z robienia pizzy – skontaktuj się z nami, byśmy mogli ustalić szczegóły!
Kontakt

Oryginalne produkty, prosto z Włoch

Włoskie dania są genialne w swojej prostocie, a ich sekretem jest jakość produktów. Dobry kucharz wie, że w pizzy nie może zastosować jakiejś mąki, jakiegoś sera czy jakichś pomidorów. A czego Ty potrzebujesz w swojej kuchni? Daj nam znać! Sprowadzimy!
pesto pistacjowe

Pesto Pistacjowe O Sole E Napule 190g

27,90 
pernibotti nero

PERNIGOTTI Crema Gianduia Nero 350g

40,90 
aranciata

Aranciata Polara 275ml

7,30 
grissini sezam

Grissini sezamowe 125 g

7,50 

Pernigotti Crema Gianduia 350 g

39,90 
bufala

Bufala 125 g

9,75 
Burrata

Burrata 125 g

9,95 
oro mokasirs

Kawa Oro MokaSirs saszetki

31,00 
decaffeinato mokasirs

Kawa Decaffeinato Mokasirs bezkofeinowa saszetki

29,00 
Selezione

Kawa Selezione Moka Sirs saszetki

29,00 
kawa mokasirs

Kawa Pregiato Moka Sirs saszetki

29,00 
pannocchie

Ciasteczka Mulino Bianco Pannocchie 350 g

12,00